پنجشنبه , ۲ فروردین ۱۳۹۸
خانه / ورزش / استعفا کارلوس کیروش | شایعه خداحافظی کی روش | علت استعفا کی روش سرمربی تیم ملی
استعفا کارلوس کیروش | شایعه خداحافظی کی روش | علت استعفا کی روش سرمربی تیم ملی

استعفا کارلوس کیروش | شایعه خداحافظی کی روش | علت استعفا کی روش سرمربی تیم ملی

استعفا کی روش سرمربی تیم ملی ایران

خبر استعفای کارلوش کیروش ، سرمربی موفق تیم ملی کشورمان در فضای مجازی دست به دست شد ما نیز به همین علت در ادامه به حواشی این خبر پرداخته ایم پس با ما همراه باشید.

در این خبر آمده است کارلوس کی روش با دستیارانش در تیم ملی خداحافظی کرده است و تصمیم دارد استعفا دهد.

هنوز خبری در مورد تایید یا رد این ادعا منتشر نشده است. ولی طبق آخرین خبر ها شب گذشته کالوس کیروش سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال کشورمان شب گذشته با همه دستیارانش خداحافظی کرده است.

علت استعفای کارلوس کیروش

هنوز اطلاعات دقیقی از علت خداحافظی و استعفای کیروش منتشر نشده است ولی احتمال می رود اتفاقات پس از جام جهانی و درگیری های کیروش با برانکو در این تصمیم تاثیر گذاشته باشد.

واکنش ها به خبر استعفای کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی ایران

پس از انتشار خبر خداحافظی کیروش از دستیارانش در شب گذشته و آماده شدن برای استعفا بسیاری از کاربران شبکه های مجازی نسبت به این اتفاق واکنش نشان دادند. اما فدراسیون فوتبال کشورمان نسبت به این اتفاق هیچ واکنشی نداشته است.

علت حضور نیافتن کی روش در برنامه ۲۰۱۸ عادل فردوسی پور و دامن زدن به شایعات

در شرایطی که قرار بود کارلوس کی روش امشب در برنامه ۲۰۱۸ حضور پیدا کند، این اتفاق رخ نداد.

به گزارش “ورزش سه”، طبق برنامه ریزی های انجام شده قرار بود امروز کارلوس کی روش به همراه آرین قاسمی مترجم خود در برنامه ۲۰۱۸ حضور پیدا کند و صحبت های جدیدی را درباره برخی اتهامات قدیمی که از سوی علی کریمی مطرح شده بود بدهد و همچنین در صحبت های جدید به ادامه انتقادات خود از برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس پرداخته و پاسخ صحبت های جدید او را نیز بدهد.

این تصمیم اما با تماس هایی که با سرمربی تیم ملی گرفته شده وتو شده و این برنامه که می توانست یک برنامه جنجالی دیگر در فوتبال ایران باشد، روی آنتن نرفت. با این وصف شایعات جدی پیرامون بخش دیگری از صحبت های کارلوس کی روش وجود دارد و آن موضوع ادامه کار وی در فوتبال ایران است.

کی روش قصد داشته در این مصاحبه صحبت هایی را در این باره مطرح کند که با لغو حضور او در تلویزیون این اتفاق رخ نداد و حال باید دید کی روش درباره ادامه کار در ایران چه تصمیمی خواهد گرفت و آیا فعالیت های فعلی وی در جهت چانه زنی برای عقد یک قرارداد بهتر است یا او قصد جدی برای فاصله گرفتن از فضای فوتبال ایران و تیم ملی دارد.

کی روش که با تیم ملی نتایج خوبی گرفته و هواداران فوتبال در ایران در انتظار تمدید قرارداد با وی هستند، شاید از این حربه برای دریافت امتیازات بیشتر و عملی کردن برنامه هایش استفاده کند و در عین حال شاید ممکن است به طور کل برنامه های دیگر در ذهن داشته باشد.

رئیس فدراسیون فوتبال شب گذشته اعلام کرد توافق با کارلوس کی روش برای آغاز دوره تازه هدایت این تیم توسط او انجام شده اما این خبر تبدیل به یک توافق رسمی میان او و کی روش نشده و باید منتظر اظهار نظر رسمی یا انتشار برگه قرارداد کی روش و فدراسیون بود؛ البته اگر قراردادی امضا شده باشد.

همچنین ببینید

بیوگرافی رضا علیپور , رضا علیپور اینستاگرام | بیوگرافی رضا علیپور سریعترین سنگنورد جهان

رضا علیپور اینستاگرام | بیوگرافی رضا علیپور سریعترین سنگنورد جهان

رضا علیپور اینستاگرام | بیوگرافی رضا علیپور سریعترین سنگنورد جهان فیلم سنگنوردی رضا علیپور ,تمرینات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *