سه شنبه , ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸
خانه / اخبار داغ / نتایج کنکور سراسری ۹۷ | زمان اعلام نتایج کنکور سراسری ۹۷
نتایج کنکور سراسری 97

نتایج کنکور سراسری ۹۷ | زمان اعلام نتایج کنکور سراسری ۹۷

اعلام نتایج کنکور سراسری۹۷ | زمان اعلام نتایج کنکور سراسری ۹۷ | زمان اعلام نتایج کنکور سراسری ۹۷

با توجه به نزدیک شدن دهه دوم مرداد ماه تمامی داوطلبان کنکور سراسری با جستجو کلمه نتایج کنور سراسری در گوگل این متن را ترند میکنند و بیش از هزاران بار مورد جستجو قرار میگیرید ما نیز به همین علت بر این شدیم در این باره مطلبی را برای شما عزیزان اماده کنیم.پس در ادامه با ما همراه باشید.

نتایج اولیه آزمون سراسری به صورت کارنامه و بر اساس نمرات علمی اکتسابی توسط هر داوطلب و با لحاظ کردن شرایط و مقررات مصوب در دهه دوم مرداد ماه سال ۱۳۹۷ از طریق سایت اینترنتی سازمان سنجش در اختیار داوطلبان قرار  می‌گیرد.اعلام نتایج اولیه ، دهه دوم مرداد ( به احتمال زیاد قبل از ۱۲ مرداد ) ۹۷ به صورت کارنامه و از طریق سایت سنجش به نشانی sanjesh.org منتشر خواهد شد.

انتخاب رشته توسط داوطلبان از طریق سایت اینترنتی سازمان در دهه دوم مرداد ماه سال ۱۳۹۷ انجام می‌شود و بر این اساس داوطلبانی که بر اساس کارنامه اولیه مجاز به انتخاب رشته می‌شوند، لازم است با توجه به نتایج مندرج در کارنامه مذکور، شرایط و ضوابط اعلام شده در دفترچه‌های راهنمای شماره ۱ و ۲ آزمون و اطلاعیه‌های رسمی سازمان که از طریق نشریه پیک سنجش و سایت اینترنتی سازمان منتشر می‌شود، در مدت زمانی که تعیین می‌شود اقدام به تکمیل فرم انتخاب رشته اینترنتی کنند.

گفتنی است کنکور سرای سال ۹۷ در روزهای ۷ و ۸ تیرماه برگزار شد و یک میلیون و ۱۱هزار و ۳۶۰ داوطلب در ۵ گروه آزمایشی کنکور ریاضی ، تجربی ، انسانی ،  زبان و هنر با یکدیگر رقابت کردند و فعل الحال نیز در انتظار مشاهده نتیجه زحمت های چندین ساله خود هستند که ایا در رشته و دانشگاه مورد علاقه خود قبول خواهند شد یا خیر.

داوطلبان عزیز از لینک زیر می توانند نتایج کنکور سراسری ۹۷ را مشاهده نمایند.

http://sanjesh.org/


مجله اینترنتی ویتروز از خدواند متعال برای تمامی داوطلبین کنکور سراسری امسال آروزی موفقیت و رسیدن به دانشگاه و رشته مورد علاقه خود می باشد.

همچنین ببینید

راننده لندکروز,دستگیری راننده لندکروز, فیلم راننده لندکروز

فیلم اعتراف راننده لندکروزی که مامور پلیس را کتک زد

فیلم اعتراف راننده لندکروزی که مامور پلیس را کتک زد راننده لندکروزی که مامور پلیس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *