پنجشنبه , ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸
خانه / سرگرمی / برنده مسابقه امریکن گات تلنت ۲۰۱۸ + معرفی و دانلود اجراهایش
برنده مسابقه امریکن گات تلنت ۲۰۱۸ , مسابقه امریکن گات تلنت

برنده مسابقه امریکن گات تلنت ۲۰۱۸ + معرفی و دانلود اجراهایش

برنده مسابقه امریکن گات تلنت ۲۰۱۸

مسابقه گات تلنت (به انگلیسی: America’s Got Talent) یا به‌طور کوتاه AGT، نام سری مجموعه مسابقه ای است که در شبکه ان بی سی آمریکا استعدادهای درخشان را کشف می‌کند. یک برنامه تلویزیونی، که استعدادهای خوانندگان، رقاصان، شعبده بازان، کمدین‌ها و نوازندگان در تمام سنین را کشف می‌کند، و با یکدیگر برای بردن جایزه ۱ میلیون دلاری رقابت می‌کنند. این مسابقه در کشور ایرن هم مخابان زیادی دارد که پیگیرش هستند و ایرانی ها این مسابقه را از طریق یوتیوب و یا شبکه های اجتماعی دنبال می کنند.

داوران و مجری امریکن گات تلنت ۲۰۱۸

هاوی ماندل , مل بی , هایدی کلوم , سایمون کاول ( مجری و داور) , تایرا بنکس داوران مسابقه امریکن گات تلنت را تشکیل میدهند.

زمان پخش امریکن گات تلنت ۲۰۱۸

این برنامه از ژوئن سال ۲۰۰۶ برای فصل تابستان، شروع شده‌است. این برنامه توسط سایمون کاول ساخته شده. شبکهٔ ان بی سی در ۲ اوت ۲۰۱۶، ساخته شدن فصل دوازدهم این برنامه را تمدید کرد.

تا کنون ۱۳ دوره این مسابقات اجرا شده و نفرات برتر آن ضمن معرفی جوایز نقد ۱ میلیون دلاری برده اند. دوره سیزدهم این مسابقات در سال ۲۰۱۸ هم اکنون در حال اجراست و مراحل پایانی خود را پشت سر می گذارد. به محض مشخص شدن نفر اول امسال، خبر آن را در این پست خبری منتشر خواهیم کرد.

نحوه اجرای مسابقه امریکن گات تلنت ۲۰۱۸

این مسابقه با حضور ۳/۴ داور و یک مجری صورت می گیرد. در ابتدا توسط ویدیوهای آنلاین در سایت NBC و یوتیوب فیلم هایی از هر فردی که استعداد دارد در هر سن و سالی با هر استعدادی از خواننده ، رقصنده ، کمدین ، نوازنده، شعبده باز ، نقاش ، تقلید صدا ، کنترل کننده حیوانات ، ذهن خوان و نمایش های خطرناک و سرگرم کننده به این مسابقه می توانند بیایند. پس از تایید اولیه این افراد به مرحله آزمون آزمایشی دعوت می شوند که رو در روی داوران و مردم اجرا خواهند داشت و در صورت گرفتن اکثریت آرا توسط داوران به مرحله بعدی صعود می کنند. همچنین از فصل دهم به بعد هر داور یک دکمه تحت عنوان دکمه طلایی دارند که با زدن آن که فقط یک بار می توانند از آن استفاده کنند آن شرکت کننده مستقیم به مرحله یک چهارم نهایی می رود. مرحله بعدی یک هشتم نهایی یا Judge Cut نامیده می شود که یک داور مهمان نیز به داوران اصلی اضافه می شود و عده ای از افراد صعود کننده حذف شده و باقی مانده به مرحله اجرای زنده در مرحله یک جهارم نهایی می روند. مرحله یک چهارم نهایی اجرای زنده می باشد که افراد پس از اجرا به رای مردم به مرحله نیمه نهایی صعود می کنند. در مرحله نیمه نهایی نیز ۱۰ نفر انتخاب شده و به فینال می روند و در مرحله نهایی یک نفر برنده جایزه اصلی و نفر اول می شود.

برندگان امریکن گات تلنت

فصل تاریخ اولین پخش تاریخ آخرین پخش برنده مقام دوم مقام سوم
۱ June 21, 2006 ۱۷ اوت ۲۰۰۶ بیانکا رایان آل دت میلرز
۲ ۵ ژوئن ۲۰۰۷ August 21, 2007 تری فتور کس هالی باتراسکوچ
۳ ۱۷ ژوئن ۲۰۰۸ October 1, 2008 نیل ای. بوید الی متسون ناتین با استرینگز
۴ ۲۳ ژوئن ۲۰۰۹ September 16, 2009 کوین اسکینر باربارا پادیلا ریسایکلد پرکاشن
۵ ۱ ژوئن ۲۰۱۰ September 15, 2010 مایکل گریم جکی ایوینکو فایتینگ گراویتی
۶ ۳۱ مه ۲۰۱۱ September 14, 2011 لاندو یوجین مورفی جونیور سیلهاوترس گروه ایلومینیت
۷ ۱۴ مه ۲۰۱۲ September 13, 2012 اولیت داگ تام کوتر ویلیام کلوز
۸ ۴ ژوئن ۲۰۱۳ September 18, 2013 کنیچی ابینا تیلور ویلیامسون جیمی رز
۹ ۲۷ مه ۲۰۱۴ September 17, 2014 مت فرانکو امیلی وست اکرو آرمی
۱۰ ۲۶ مه ۲۰۱۵ September 16, 2015 پل زردین درو لینچ از پیرلمن
۱۱ ۳۱ مه ۲۰۱۶ September 14, 2016 گریس فان در وال کلروویانت جان دورنباس
۱۲ ۳۰ مه ۲۰۱۷ September 20, 2017 دارسی لین فارمر آنجلیکا هیل لایت بالانس
۱۳ ۲۹ مه ۲۰۱۸ September 18, 2018 TBA TBA TBA

برنده امریکن گات تلنت ۲۰۱۸

مسابقات AGT در سال ۲۰۱۸ هم اکنون در حال اجراست و مراحل پایانی خود را پشت سر می گذارد. به محض مشخص شدن نفر اول امسال، خبر آن را در این پست خبری منتشر خواهیم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *