سه شنبه , ۲۶ تیر ۱۳۹۷
خانه / فرهنگ و هنر / بیوگرافی هنرمندان / بیوگرافی الناز قاسمی رقاص اینستاگرام +عکس علت دستگیری و بازداشت
بیوگرافی الناز قاسمی و همسرش رقاص اینستاگرام +عکس علت دستگیری و بازداشت , الناز قاسمی , فیلم رقص الناز قاسمی

بیوگرافی الناز قاسمی رقاص اینستاگرام +عکس علت دستگیری و بازداشت

الناز قاسمی و همسرش رقاص اینستاگرام +عکس علت دستگیری و بازداشت الناز قاسمی کیست را در بخش بیوگرافی مجله اینترنتی ویتروز مشاهده میکنید.

بیوگرافی الناز قاسمی و همسرش

بیوگرافی الناز قاسمیرقص اینستاگرام در نوزدهم آذرماه از سال ۱۳۶۹ در پایتخت (تهران) دیده به جهان گشوده است او با انتشار فیلم هایی از رقص های خودش فالووذ و دنبال کننده ای میلیونی جمع کرده بود و هر روز به صفحه ی او حمایت کننده های زیادی اضافه میشد و حتی در بعضی موارد تصاویری مبتذل را نیز ار خود به نمایش می گذاشت تا پیج او محبوب تر و بالاتر برود .

عکس الناز قاسمی رقاص

اگر به تازگی به اینستاگرام الناز قاسمی سر زده باشید، حتما دیده اید که پیج او هیچ پستی نداردو تمامی آنها پاک شده اند سرانجام یک روز بعد از پاک شدن پست های او بازتاب گسترده ای در فضای مجازی به خصوصصفحات اینستا گسترده شد.

کانال الناز قاسمی کیست

بیوگرافی الناز قاسمی مدتی پیش توسط پلیس فتا دستگیر و بازداشت شدو به گفته خودش سه روز در بازداشت بوده و بعد از سه با قید وثیقه آزاد شده و نزد مادرش به کشور کانادا رفته است.او با استوری که به تازگی منتشر کرده گفت : این ماجرا مربوط به یک ماه پیش استو من سه روز بازداشت بودم و مائده یک روز.من بعد از آزادی به کانادا نزد مادرم آمدم و از طریق وکیلم پیگیری می کنم.ما این ماجرا مسکوت نگه داشتیم ، اما با پخش فیلم و خبر دستگیری این ماجرا به شدت بیننده داشت و جلب توجه کردند.

دستگیری الناز قاسمی دنسر

دستگیری الناز قاسمی وی یکی از افرادی است که توانسته است در اینستاگرام برای خود فالورهای بسیاری جذب کند و مطمئناً از ابتدا به قصد سرگرمی این کار را انجام داده و پس از مدتی متوجه بالا رفتن تعداد فالوورهایش شده است.

زندگینامه الناز قاسمی

او در شبکه اجتماعی اینستاگرام بیش از ۴۰۵ هزار نفر هوادار داشت به طوری که هر روز ۵ هزار نفربه صفحه ی او اضافه میشده اند و این قرار دادن کلیپ رقص های الناز قاسمی بوده است.

همچنین ببینید

پرستو قربانی | اینستاگرام پرستو قربانی | رابطه پرستو قربانی و سعید عزت الهی ,پرستو قربانی مدل معروف زیبایی و لباس

بیوگرافی پرستو قربانی و رابطه سعید عزت اللهی و پرستو قربانی شایعه

بیوگرافی پرستو قربانی و همسرش +رابطه سعید عزت اللهی و پرستو قربانی شایعه اینستاگرام پرستو …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *