سه شنبه , ۲۶ تیر ۱۳۹۷
خانه / فرهنگ و هنر / بیوگرافی هنرمندان / بیوگرافی کامی یوسفی رقاص اینستاگرام + عکس های جنجالی
کامی یوسفی , بیوگرافی کامی یوسفی رقاص اینستاگرام , عکس کامی یوسفی

بیوگرافی کامی یوسفی رقاص اینستاگرام + عکس های جنجالی

بیوگرافی کامی یوسفی رقاص اینستاگرام + عکس های جنجالی و جریان دستگیری و بازداشت و کامی یوسفی کیست را در بخش بیوگرافی مجله اینترنتی ویتروز برای شما عزیزان تدارک دیده ایم.

بیوگرافی کامی یوسفی

کامی یوسفی رقاص اینستاگرام با انتشار کلیپ های رقصش در صفحه ی اینستاگرام خود فالوور و دنبال کننده های بسیار زیادی را دور خود جمع کرده بود و هر روز دربین کاربران شبکه های اجتماعی و کسانی که شناختی از او داشتند بیشتر می شد.وی علاوه بر رقاص بودن در عرصه موزیک و آهنگ نیز فعال بوده و در بعضی از فیلم هایش که می رقصیده خودش هم می خوانده و نیز می سروده است.

اینستاگرام کامی یوسفی

کامی در صفحه ی شخصی اش در اینستاگرام تصاویری از نحوه ی اجراهایش گذاشته و بخش هایی از زندگی روزمره اش را به انتشار می گذارد و هم اکنون بیش از ۴۲۰ هزار فالوور و دنبال کننده دارد.

بیوگرافی کامی یوسفی , کامی یوسفی رقاص اینستاگرامکامی یوسفی رقاص

عکس کامی یوسفی

این روزها مشهور شدن و تبدیل به چهره سرشناس شدن در فضای مجازی کار چندان سختی نیست و برخی این راه را از دیگران یاد گرفته اند و با چاشنی خلاقیت و البته استعداد توانسته اند جایگاه خود را در اینستاگرام و مردم بدست آورند، یکی از این افراد کامی یوسفی است.

کانال رقص کامی یوسفی

او رقاص اینستاگرامی و خواننده و سازنده کلیپ های فان در پیج اینستاگرام خودش است و البته کانال تلگرام کامی یوسفی نیز در وهله بعدی قرار می گیرد.

کامی یوسفی , عکس کامی یوسفی , بیوگرافی کامی یوسفی , کامی یوسفی رقاص

فیلم رقص های کامی یوسفی

اسم اصلی ایشان کامیاب است و به اظهاراتش خودش کامی گذاشته تا آرزو هایش را دنبال کند و ناگفته نماند که البته او دستی در تهیه کلیپ های فان و خنده دار نیز دارد به طوری که بهترین فیلم کوتاه های خنده دار در پیج او دیده میشود.

دستگیری کامی یوسفی

پس از ماجرای دستگیری چندین چهره اینستاگرامی دیگر، به اسم مائده هژبری , الناز قاسمی و … این افراد مجبورشدند تمامی پست های صفحه اینستاگرام خود را پاک کنند.

همچنین ببینید

ریحانه پارسا و عکس های شخصی ریحانه پارسا,بیوگرافی ریحانه پارسا

بیوگرافی ریحانه پارسا | عکس شخصی و اینستاگرام ریحانه پارسا

ریحانه پارسا ,عکس های شخصی ریحانه پارساوازدواج و زندگی خصوصی را در ادامه در مجله اینترنتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *