سه شنبه , ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸
خانه / فرهنگ و هنر / تکذیب خبر ممنوع التصویری علی انصاریان در شبکه آیو اسپرت
علی انصاریان , ماجریا ممنوع التصویری علی انصاریان و مجید یاسر در آیو اسپرت

تکذیب خبر ممنوع التصویری علی انصاریان در شبکه آیو اسپرت

دردسر نام بردن از خواننده لس‌آنجلسی، ممنوع ‌التصویر شدن انصاریان و مجید یاسر

در یک برنامه، انصاریان از یک خواننده لس‌آنجلسی(گوگش) نام برد و به سوتی یک مهمان خارجی که در برنامه حضور داشت و نام خواننده لس‌آنجلس دیگری را برده بود، به شکل عجیبی خندید تا برنامه از دست مجری و تهیه‌کنندگانش دربرود.
در برنامه دیگر نیز به شدت از مسئولان بابت مشکلات مردم انتقاد کرد که شنیدیم به این دو علت،تهیه‌کننده و دست‌اندرکاران این برنامه اینترنتی، انتقادات پیشکسوت فوتبال را برنتابیدند تا شایعه ممنوع‌التصویر شدن این فرد به گوش برسد.حتی شنیدیم مجید یاسر دیگر مجری برنامه یادشده نیز ممنوع‌التصویر شده است.
شنیده‌های مبنی بر این است که شبکه خبر قصد داشت انصاریان را به عنوان مهمان و کارشناس به یکی از برنامه‌های ورزشی خود دعوت کند، اما این اتفاق رخ نداد زیرا به تهیه‌کننده برنامه فوق گفتند این پیشکسوت ممنوع‌التصویر است.

ماجرای ممنوع التصویری علی انصاریان و مجید یاسر از شایعه تا واقعیت

حامد جوادزاده؛ تهیه‌کننده و کارگردان برنامه «زابیواکا» در گفت‌وگو با صبا خبر ممنوع التصویری مجریان برنامه‌اش را تکذیب کرد و افزود علی انصاریان و مجید یاسر در برنامه خود حاضر می شوند و برنامه را اجرا می کنند.

زابیواکا برنامه‌ ای است که به مناسبت جام ‌جهانی و تیم ملی ایرانی در شبکه اینترنتی «آیو» تولید و با اجرای علی انصاریان و مجید یاسر به نمایش گذاشته می شود.

به تازگی شبکه خصوصی اینترنتی آیو شروع به کار کرده و برنامه های جالبی از جمله برنامه ای به مناسبت جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه با نام زابیواکا به نمایش گذاشته است.

زمان و روز پخش برنامه با اجرای علی انصاریان

ویژه برنامه زنده جام جهانی با نام زابیواکا هر روز راس ساعت های ۱۷/۳۰ , ۲۰/۳۰ و ۰۰/۳۰ بامداد به صورت زنده و مستقیم از شبکه اینترنتی آیو اسپرت به روی انتن می رود.در این برنامه علاوه بر پخش زنده فوتبال های جام جهانی، آیتم های ورزشی وتحلیلی راجع به مسابقات، حواشی جام، خبرهای داغ و اتفاقات و حواشی جنجالی نیز روی آنتن می رود.

همچنین ببینید

دانلود قسمت اول فصل ششم خندوانه چهارشنبه ۳۰ آبان ۹۷

دانلود قسمت اول فصل ششم خندوانه چهارشنبه ۳۰ آبان ۹۷ قسمت اول فصل ششم خندوانه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *