دوشنبه , ۶ فروردین ۱۳۹۸
خانه / ورزش / خداحافظی سردار آزمون از تیم ملی بخاطر فحاشی + متن
خداحافظی سردار آزمون از تیم ملی

خداحافظی سردار آزمون از تیم ملی بخاطر فحاشی + متن

خداحافظی سردار آزمون

سردار آزمون ستاره خط حمله ایران با انتشار پستی از تیم ملی خداحافظی کرد.آزمون در جریان جام جهانی نیز به این موضوع اشاره کرده بود که در صورت ادامه انتقادات از تیم ملی جدا خواهد شد و روز پنجشنبه تصمیم خود را رسمی و نهایی کرد.

علت خداحافظی سردار آزمون از تیم ملی

وی نیز با انتشار متنی در اینستاگرامش از تیم ملی خداحافظی کرده و مادرش را به بودن در اوج و میادین جهانی ترجیح داده است. در بازی های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه وی مانند همیشه درخشش نداشت و این باعث شد تا کاربران در فضای مجازی و پیج شخصی او و خانواده اش را فحش باران و توهین کنند. یکی از خصوصیات بد این فوتبالیست فعالیت و حضور زیاد زیاد در فضای مجازی است که این باعث می شود تا بیشتر کامنت ها و واکنش ها زیر ذره بین قرار داده و با بعضی از آنها کل کل کند.

هترین گلزن تیم ملی در چند سال اخیر در متن خداحافظی خود به نا مهربانی، فشار و توهین هایی که در این مدت انجام گرفته اشاره کرد و این موضوع را دلیل خداحافظی خود اعلام کرده است.

هر چند به نظر می رسد واکنش آزمون احساسی و ناشی از خستگی هفته های اخیر است اما کی روش در گذشته در واکنش به خداحافظی رحمتی تمامی درهای بازگشت را به روی او بست و حالا باید دید واکنش سرمربی تیم ملی به این تصمیم آزمون چیست.

با توجه به جو احساسی موجود بعید به نظر می رسد این خداحافظی خیلی جدی باشد و احتمالا با فاصله گرفتن از فضای احساسی موجود آزمون در تصمیم خود تجدید نظر خواهد کرد.

بهترین گلزن تیم ملی در چند سال اخیر در متن خداحافظی خود به نا مهربانی، فشار و توهین هایی که در این مدت انجام گرفته اشاره کرد و این موضوع را دلیل خداحافظی خود اعلام کرده است.

هر چند به نظر می رسد واکنش آزمون احساسی و ناشی از خستگی هفته های اخیر است اما کی روش در گذشته در واکنش به خداحافظی رحمتی تمامی درهای بازگشت را به روی او بست و حالا باید دید واکنش سرمربی تیم ملی به این تصمیم آزمون چیست.

عکس سردار آزمون فوتبالیست ایرانی

اما نمیتوان گل ها و درخشش بی نظیری که در بازی های قبلی در تیم ملی را نادیده گرفت.سردار آزمون یکی از بهترین بازیکنان ملی پوش کشورمان بود.

متن خداحافظی سردار از تیم ملی ایران

آزمون که کارنامه قابل قبولی با وجود سن پایین در تیم ملی دارد، با انتشار متن زیر رسما جدایی خود را اعلام کرد:

قهرمانی هر کشوری آروزی تک تک بازیکنانش هست
همه تلاش من و هم تیمی هام صعود و پیروزی تیم کشور عزیمون بود
اما با تمام تلاش های بی دریغ ما و دعاهای میلیونها ایرانی تقدیر با ما یار نبود.
بازی در تیم ملی کشورم برای من افتخار بزرگی بود و تا آخر عمرم به خودم می بالم ،
متاسفانه با همه علاقه ای که دارم و برخلاف میل باطنی و خواسته قلبیم
تصمیم گرفتم که از تیم ملی کشورم خداحافظی کنم

این برای یک جوان ۲۳ ساله که با سختی و مشقت های زیادی به اینجا رسیده قطعا
دردناکترین تصمیم و اتفاق زندگیش خواهد بود.
توی زندگی یه چیزهایی هست که حرف اول رو میزنه، با توجه به اینکه مادرم بیماری سختی
رو پشت سر گذاشته بود و من خوشحال بودم
متاسفانه الان به خاطر نامهربانی و قدر نشناسی عده ای و توهین هایی که به هیچ وجه
حق من و هم تیمی هایم نیست،بیماریش تشدید شده ،
این مسئله من رو بین دو راهی سختی برای انتخاب قرار داده
در نتیجه من مادرم رو انتخاب می کنم
بیائید همدیگر رو قضاوت نکنین و از روی ظاهر دیگران اونا رو مورد ارزیابی قرار ندیم،
کسی چه میدونه در پس خنده های من چه سختی های تلخی وجود داره ؟؟

واکنش‌های متفاوت به خداحافظی سردار آزمون ستاره تیم ملی

سردار آزمون نیز تصمیم خود را عملی کرد و سرانجام از تیم ملی کنار رفت. مهاجم تیم روبین کازان در خلال مسابقات جام جهانی نیز به دلیل انتقاد شدید فوتبال دوستان صحبت از خداحافظی زده بود اما بعید به نظر می رسید روی این حرف بماند و از تیم ملی برود.

مهاجم ۲۳ ساله تیم ملی ایران تاکنون ۲۳ گل ملی در کارنامه ثبت کرده که آماری فوق العاده خوب به حساب می آید اما برخی اتفاقات حاشیه ای در ماه های اخیر سبب شده تا کمتر مورد اقبال عمومی قرار بگیرد و محبوبیت فراوان گذشته اش با چالش هایی روبرو شده است.

بیشتر اهالی فوتبال که انتقاداتی به عملکرد آزمون داشتند، تحت تاثیر تصمیم عجیب سردار قرار نگرفتند و همچنان روی موضع قبلی باقی ماندند. به عبارتی خداحافظی سردار موجب بازگشت افکار عمومی به سویش نشده اما هوادارانِ این بازیکن، از خداحافظی اش شوکه هستند.

در نهایت باید دید این دو مهاجم فوتبال ایران که در سال های اخیر بخش اعظمی از گل های تیم ملی را به ثمر رسانده اند، به تیم ملی بازخواهند گشت یا خیر؟ خصوصا این که تجربه بازیکنانی نظیر مهدی رحمتی، مجتبی جباری و… نشان داده که بازیکنان دیگر نمی توانند با تردید در تیم ملی حضور داشته باشند، هرچند که خداحافظی سردار و گوچی با آن دو بازیکن متفاوت است.

رضا گوچی و سردار آزمون در ۷ سال اخیر روی هم ۴۰ گل ملی زده اند و خداحافظی شان نمی تواند خبر خوبی برای تیم ملی کشورمان در آستانه جام ملت های آسیا ۲۰۱۹ باشد.

بازگشت سردار آزمون به تیم ملی

سردار آزمون، بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان  با استقبال پرشور مردم و مسئولان وارد شهرستان گنبدکاووس شد و در استادیوم ۵ هزار نفره این شهر حضور یافت.وی در سخنان کوتاهی با اشاره به تصمیم خدافظی اش از تیم ملی فوتبال اظهار داشت:

  • فعلا قولی برای ادامه بازی نمی‌دهم اما ممکن است در آینده به تیم ملی ملحق شوم در صورتی که شرایط خوبی فراهم شود.
بروز شده در تاریخ ۹۷/۰۴/۰۸

همچنین ببینید

بیوگرافی رضا علیپور , رضا علیپور اینستاگرام | بیوگرافی رضا علیپور سریعترین سنگنورد جهان

رضا علیپور اینستاگرام | بیوگرافی رضا علیپور سریعترین سنگنورد جهان

رضا علیپور اینستاگرام | بیوگرافی رضا علیپور سریعترین سنگنورد جهان فیلم سنگنوردی رضا علیپور ,تمرینات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *