پنجشنبه , ۲ فروردین ۱۳۹۸
خانه / فیلم و سریال / سریال دلدادگان قسمت ۳۹ | دانلود قسمت سی و نهم ۳۹ سریال دلدادگان دوشنبه ۹ مهر ۹۷
دلدادگان , سریال دلدادگان , دانلود سریال دلدادگان

سریال دلدادگان قسمت ۳۹ | دانلود قسمت سی و نهم ۳۹ سریال دلدادگان دوشنبه ۹ مهر ۹۷

سریال دلدادگان قسمت ۳۹ | دانلود قسمت سی و نهم ۳۹ سریال دلدادگان دوشنبه ۹ مهر ۹۷

دانلود قسمت ۳۹ دلدادگان | دانلود سریال دلدادگان قسمت ۳۹ | دانلود قسمت سی و نهم ۳۹ سریال دلدادگان

دانلود قسمت ۳۹ سریال دلدادگان | دانلود سریال دلدادگان قسمت ۳۹ سی و نهم | دانلود قسمت سی و نه سریال دلدادگان

سریال دلدادگان قسمت ۳۹,دانلود قسمت ۳۹ سریال دلدادگان,دانلود قسمت سی و نهم سریال دلدادگان,دانلود قسمت سی و نهم۳۹ دلدادگان,دانلود فصل دوم سریال دلدادگان قسمت ۳۹,قسمت جدید سریال دلدادگان,آخرین قسمت پخش شده سریال دلدادگان,دانلود سریال دلدادگان قسمت۳۹,سریال دلدادگان چند قسمت دارد,قسمت ۳۹سریال دلدادگان, قسمت ۳۹ سریال دلدادگان چی شد را در مجله اینترنتی ویتروز بخوانید.

قسمت جدید سریال دلدادگان

مجموعه تلویزیونی «دلدادگان» در سه فصل، دو فصل گذشته و یک فصل زمان حال، ماجراهای دو خانواده را از زمان قبل انقلاب تا عصر حاضر به تصویر می‌کشد.

سریال دلدادگان نام سریال جدید و پربیننده به کارگردانی منوچهر هادی از شبکه سه سیما است که هر شب به جزء پنج شنبه و جمعه راس ساعت ۴۵ : ۲۰ از شبکه سه به روی آنتن میرود.

خلاصه داستان سریال پدر ؛ «دلدادگان» مجموعه‌ای خانوادگی و اجتماعی است و داستان رویارویی دو خانواده را نشان می‌دهد که قربانیانش فرزندان آن خانواده‌ها هستند. آدم‌های این قصه زندگی محلی و همسایگی کنار هم داشتند و دارند و بحث مبارزه با اعتیاد و فساد اقتصادی هم از رگه‌های داستان این سریال است.

دانلود قسمت ۳۹ سی و نهم سریال دلدادگان با کیفیت ۴۸۰p

دانلود سریال دلدادگان قسمت ۳۹ با حجم کم

دانلود سریال دلدادگان قسمت ۳۹ دوشنبه ۹ مهر با لینک مستقیم

لینک های دانلود سریال دلدادگان قسمت ۳۹ قرار داده شدند که می توانید به راحتی دانلود نمائید.

آنچه در سریال دلدادگان خواهید دید ؛ مالک با همراهی دوستان خود در کمیته انقلاب به راز زندگی نادر پی میبرند که نادر به پخش موادمخدر مشغول است و با تغییر ظاهر و شکل خود را فردی مومن و انقلابی نشان میدهد ولی در پشت صحنه به کار خلاف مشغول است و مالک به همراه قاسم و سید در کمیته انقلاب در صدد دستگیری وی هستند که با مستندات موجود حکم ورود به منزل وی را میگیرند در شب عملیات مالک به دلیل بودن فرزانه و فرزندش در خانه مانع انجام عملیات میشود و میگوید اجازاه بدهید تا من شخصا با نادر صحبت کنم تا بدون درگیری و اسلحه بازی نادر را دستگیر کنیم , مالک به در خانه نادر میرود و با نادر ملاقات میکند و ماجرا را به او میگوید ولی نادر با حیله میخواهد فرار کند و مواد مخدری را که در زیرزمین خانه جاسازی کرده بود بردارد ولی قاسم و سید با بسیجیان کمیته وارد خانه نادر شده و تیراندازی میکنند و زیرزمین خانه نادر به دلیل وجود مواد نفتی منفجر میشود و نادر به همراه فرزندش (سهیل) کشته می شوند و فرزانه هم به شدت آسیب دیده و همه جای بدنش میسوزد و …  ادامه داستان را در قسمت ۳۹ سی ونهم خواهید دید….

همچنین ببینید

سریال ساخت ایران 2 قسمت 19

دانلود رایگان قسمت نوزدهم ۱۹ سریال ساخت ایران ۲ | دانلود سریال ساخت ایران ۲ قسمت ۱۹

دانلود رایگان قسمت نوزدهم ۱۹ سریال ساخت ایران ۲ | دانلود سریال ساخت ایران ۲ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *