سه شنبه , ۳۰ بهمن ۱۳۹۷
خانه / فرهنگ و هنر / سریال پایتخت ۶ | اسامی بازیگران + تصاویر پشت صحنه پایتخت ۶
سریال پایتخت 6 | اسامی بازیگران + تصاویر پشت صحنه پایتخت 6

سریال پایتخت ۶ | اسامی بازیگران + تصاویر پشت صحنه پایتخت ۶

اسامی بازیگران فصل ششم سریال پایتخت همراه عکس بازیگران

سریال پایتخت ۶ ؛ پس از اینکه پایتخت ۵ با بازدید و بازخورد بسیار خوب مردم روبرو شد عوامل این فیلم تصمیم ساختن پایتخت سری ۶ این سریال را گرفتند. و به نظر می رسد که این سریال در حال حاضر در مرحله فیلنامه نویسی است.

سریال پایتخت 6 , توضیحات محسن تنابده درباره پایتخت 6 , پشت صحنه سریال پایتخت 6

محسن تنابنده در برنامه حالا خورشید

محسن تنابنده نیز در این مورد می گوید « در صورتی که شرایط تولید ممکن باشد و داستان جذابی نیز پیدا شود حتما پایتخت ۶ را ادامه می دهیم ».

سخنان الهام غفوری در رابطه با ساخت سریال پایتخت ۶

بعد ازپایان موفق سریال پایتخت پنج مخاطبان این سریال منتظر خبر هایی از ساخت فصل ششم سریال پایتخت هستند ؛ الهام غفوری در این باره توضیحاتی داد :تهیه‌کننده سریال‌های سیروس مقدم می‌گوید چند کار را به صورت موازی پیش می‌برند که طرح «پایتخت » از آن جمله است . الهام غفوری، تهیه‌کننده سریال «پایتخت » درباره پروژه‌هایی که در دست طرح و برنامه‌ریزی دارد، بیان کرد: «ما چندین پروژه و طرح داریم که همه را به صورت موازی پیش می‌بریم ولی برای راه‌اندازی کارهای جدید باید شرایط مالی را بسنجم.» اولویت من فراهم شدن بودجه مالی است و البته فیلمنامه این پروژه‌ها باید به شکلی منسجم پیش رود تا ببینیم درنهایت کدام یک برای ساخت قطعی می‌شود.» «هم اکنون روی «پایتخت ۶» سیروس مقدم فکر می‌کنیم، یک سریال ماورایی هم در دست نگارش است که سعید نعمت‌الله فیلمنامه آن را می‌نویسد و فیلمنامه پروژه «هنگام بیداری» نیز در حال نگارش است.»

روح بابا پنجعلی در پایتخت ۶

هم چنین با توجه به کنایه هایی که مردم در پیج علیرضا خمسه در رابطه با اینکه در فیلم تعامل بسیار کمی دارد و تنها دو دیالوگ لیلاعه و نهار نخوردیم را تکرار می کرد. محسن تنابنده در این رابطه گفت :« در صورتی که پایتخت ادامه داشته باشد دیگر بابا پنجعلی در آن بازی نخواهد کرد و اگر بازی کند روح بابا پنج علی در این فیلم ایفای نقش می کند تا دست نویسندگان برای دیالوگ های او بازتر باشد و بتوانند موقعیت های طنز خوبی ایجاد کنند. »

پایتخت ۶ کی پخش می شود

فعلا زمان پخش فصل ششم سریال پایتخت مشخص نیست که در صورت اطلاع در همین پست به اطلاع شما مخاطبان عزیز خواهیم رساند.

همچنین ببینید

سریال رقص روی شیشه | خلاصه داستان و بازیگران سریال رقص روی شیشه

خلاصه داستان قسمت آخر سریال رقص روی شیشه شبکه نمایش خانگی

دانلود قسمت آخر سریال رقص روی شیشه شبکه نمایش خانگی سریال رقص روی شیشه به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *