سه شنبه , ۲۶ تیر ۱۳۹۷
خانه / فرهنگ و هنر / بیوگرافی هنرمندان / عکس و فیلم مائده هژبری + فیلم اعترافات و زندگینامه
مائده هژبری,فیلم رقص مائده هژبری,عکس و فیلم مائده هژبری

عکس و فیلم مائده هژبری + فیلم اعترافات و زندگینامه

مائده هژبری,عکس و فیلم مائده هژبری و رقص مائده فیلم اعترافات و زندگینامه مائده هژبری را در مجله اینترنتی ویتروز برای شما عزیزان تدارک دیده ایم.

مائده هژبری و عکس و فیلم مائده هژبری

چند روز پیش دختری ۱۸ ساله به نام مائده هژبری که در اینستاگرام instagram به رقاصی مشغول بوده و عکس و فیلمش را هنگام رقص منتشر می کرد توسط پلیس فتا شناسایی و دستگیر شد.

بازداشت مائده هژبری به جرم انتشار کلیپ های رقص

چندی پیش که سردار کمال هادیانفر، رئیس پلیس فتا، در یک نشست خبری از بررسی پنجاه هزار صفحه اینستاگرامی با محتوای مستهجن و مبتذل خبر داد و گفت: اقدامات پلیس فتا برای شناسایی ادمین این پیج‌ها در حال انجام است و به محض شناسایی دستگیر میشوند.در شبکه های اجتماعی خبری مبنی بر بازداشت و دستگیری دختری که کلیپی از عکس های خود را در اینستاگرام منتشر می کرد، بازتاب های گسترده ای بر سرزبانها افتاده است.مائده نام دختری است که گفته می شود بازداشت شده است.گفته می شود نائده هژبری مربی رقص است و در رشته ورزشی پارکور هم فعالیت دارد.صفحه اینستاگرام مائده با صد‌ها هزار طرفدار و فاللور مسدود شده و تمام عکس‌ها و ویدیو‌های آن‌ها پاک شده است.

حال خبر بازداشت دختری که به رقاص اینستاگرام مشهور بود در حال انتشار است و واکنش های تند و انتقادی را پی داشته و از چهره های سیاسی گرفته تا مردم و کاربران عادی و هنرمندان و ورزشکاران داشته است.مائده در اعترافات خود گفته من هدف و قصد خاصی نداشتم و نمیخواستم ترویج بدی بکنم.

فیلم اعتراف مائده هژبری رقاص در مستند بیراهه شبکه یک صداوسیما

بیوگرافی مائده هژبری

بیشترین واکنش مردم به انتشار فیلم هژبری از صدا و سیما است که باعث واکنش های تند شده است ، بویژه گریه های دختر ۱۸ ساله که مورد انتقاد قرار گرفته است.

مائده هژبری,بیوگرافی مائده هژبری,اینستاگرام مائده هژبری

واکنش جنجالی چهره ها به دستگیری مائده هژبری

پرستو صالحی و رضا رشیدپور مجری معروف و امیر مهدی ژوله بازیگر و ابطحی چهره سیاسی به این کار انتقاد کردند.

بعضی از کاربران نیز این کار با مفاسد جامعه و اختلاس گران مقایسه کرده و گفته اند : چرا اختلاس گرا و اخلاگران جامعه و فاسدان اقتصادی برخورد نمی شود ؟
خیلی از کابران نیز گفته اند : قبل از دستگیری مائده شاید نصف مردم او را نمی شناختند ، اما الان بسیار مشهورتر از قبلرشده و همه دنبال فیلم و رقص هایش هستند.

آذرمنصوری قائم مقام دبیر کل حزب اتحاد ملتنیز با انتقاد گفته: مدیران و سیاست گذاران رسانه ملی اگر قائل به پاسخگویی هستند به این سوال پاسخ دهند برنامه هایی مانند اعتراف گیری از دختری که اتهامش نمایش رقص خود در اینستاگرام است، با تکیه بر کدامیک از مبانی اخلاقی و انسانی و دینی ما تولید و از فراگیرترین رسانه رسمی کشور پخش می شود؟فاین تذهبون؟ / امتداد

مصطفی تاجزاده، فعال سیاسی اصلاح طلب نیز گفته هم پخش اعترافات چند دختر را به دلیل رقصیدن در اینستاگرام، از صدا و سیما محکوم کرد.

همچنین ببینید

هانی کورده کیست | بیوگرافی هانی کورده | اینستاگرام هانی کورده

بیوگرافی هانی کورده | هانی کورده کیست | اینستاگرام هانی کورده

هانی کرده کیست |بیوگرافی هانی کرده | قاتل وحید مرادی | قاتل مهدی سیاه | …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *