یکشنبه , ۵ فروردین ۱۳۹۸
خانه / فرهنگ و هنر / فصل سوم ۳ سریال ستایش کی پخش میشود | ساعت دقیق پخش و تکرار سریال ستایش ۳
ساعت پخش و تکرار سریال ستایش 3,زمان پخش فصل سوم ستایش,ساعت پخش سریال ستایش 3

فصل سوم ۳ سریال ستایش کی پخش میشود | ساعت دقیق پخش و تکرار سریال ستایش ۳

فصل سوم ۳ سریال ستایش کی پخش میشود | ساعت دقیق پخش و تکرار سریال ستایش فصل سوم

فصل سوم سریال ستایش در لوکیشن کلانتری در تهران در حال تولید و با ایفاگری بازیگرانی مثل داریوش ارجمند (حشمت فردوس) , نرگس محمدی (ستایش) و دیگر بازیگران در حال ساخت و تدوین می باشد که در ادامه ساعت پخش و تکرار سریال ستایش فصل سوم ۳ را برای شما عزیزان تدارک دیده ایم.

زمان پخش فصل سوم سریال ستایش

تصویربرداری فصل سوم سریال ستایش این روز ها در تهران ادامه دارد و تاکنون حدود ۶۰ در صد از  فصل سوم سریال ستایش فیلمبرداری شده است .

زمان پخش سریال ستایش ۳ احتمالا فصل سوم سریال ستایش در زمستان سال جاری ۹۷ آماده پخش از شبکه سه سیما خواهد شد و می تواند دوباره مردم را به سمت رسانه ملی بکشد باید منتظر ماند و دید که آیا فصل جدید سریال ستایش از پس این مهم بر می آید یا خیر.

فیلمنامه این سریال را سعید مطلبی ساخته و پرداخته است.این سریال قرار است در ۳۰ قسمت تولید و از شبکه سه سیما به روی انتن سیما برود.

داستان سریال ستایش ۳

سریال ستایش در رابطه با دختری بود به نام ستایش و با بازیگری (نرگس محمدی)دوست برادر این دختر جوان عاشق او شده و در طول مسیر داستان این دلدادگی متقابلا در ستایش نیز ایجاد می شود.پدر خواستگار ستایش بسیار پولدار است و معتقد است که پسرش می بایست با یکی از افرادی که وضع مالی خوبی دارند ازدواج کند اما این پسر که عاشقی امانش را بریده ازدواج با ستایش را برمیگزیند و از پدرش طرد می شود. او در طول داستان سریال ستایش می میرد و ستایش نیز از او دو فرزند دارد که یکی از آنها پسر و دیگری دختر است.در فصل دوم ستایش فرزند پسر (با بازی محمد مهدی سلوکی) او برای کار به تهران می رود و به طور اتفاق یدر بازار پدربزرگش به کار گرفته می شود. در طول داستان حشمت فردوس(داریوش ارجمند) نوه خود را می شناسد که ادامه آن را در فصل سوم این سریال خواهیم دید ….

زمان پخش سریال ستایش ۳

همچنین ببینید

سریال رقص روی شیشه | خلاصه داستان و بازیگران سریال رقص روی شیشه

خلاصه داستان قسمت آخر سریال رقص روی شیشه شبکه نمایش خانگی

دانلود قسمت آخر سریال رقص روی شیشه شبکه نمایش خانگی سریال رقص روی شیشه به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *