پنجشنبه , ۲ فروردین ۱۳۹۸
خانه / اخبار داغ / فیلم توهین مهدی مظاهری آقازاده رئیس سابق بانک مرکزی به شهدا چه بود؟
توهين مهدي مظاهري \‌مهدي مظاهري

فیلم توهین مهدی مظاهری آقازاده رئیس سابق بانک مرکزی به شهدا چه بود؟

ماجرای توهین مهدی مظاهری به شهدا

مهدی مظاهری پسر طهماسب مظاهری است. او در این ویدیو در خصوص ثروت خانواده خود صحبت می کند. بخش جنجالی تر صحبت های مظاهری در خصوص شهداست. جایی که او می گوید: «اگر برخی جان دادند برخی دیگر هم بودند که خرج کردند و پول دادند».

اظهارات جنجالی توهین مهدی مظاهری علیه شهدا

توهین مهدی مظاهری با واکنش تند بسیاری مواجه شده است. در همین خصوص جبهه فرهنگی سرای شهیدان بیانیه تندی علیه مهدی مظاهری نوشته است:

«بیانیه جبهه فرهنگی سرای شهیدان
“محفل انس شهیدزادگان”

در جواب هتک حرمت گدازاده‌ی دیاث فرهنگی و اقتصادی “مهدی مظاهری”
به خون مقدس شهداء

گفتیم گدازاده زیرا آقا لایق پدران شهیدمان است و نه گداهای تازه به دوران رسیده ای که پدران بی غیرتشان از برکت انقلاب و خون شهیدان به ثروت رسیدند

هر مَثَل وقتی و هر مغلطه جایی دارد
مطمئن باش که هر چوب صدایی دارد
دل طغیانگر ما نیز خدایی دارد

“جان متاعیست که هر بی سروپایی دارد”

شهادت برترین معراج عشق است.
این مطلب، موید کلام شاعران بزرگ‌است.
پدران شهید ما و همسنگران شهیدشان کسانی بودند که، با ذوالجناح نور، تا معراج راندند.

“جان را با هیچ بهایی معامله نمیکنند.”

با تو ام ای گدازاده‌ی پست، “مهدی مظاهری” هیچ میدانی چه میگویی!!!!!!؟؟؟؟ بخاطر بیاور! این آرامشی که امروز داری ، برصندلی چرخدار نشسته ای و دم از شمارش پول و ثروت و بخشش میزنی مدیون که هستی؟؟؟؟ قطعنا سخنانت بی پاسخ نخواهد ماند. شهدا نظاره گر تو خواهند بود.

حواست هست؟؟؟؟

به تنهایی مادران شهر، با عکس های قاب گرفته، و یا حسرت کودکانی که چشمشان به در خشک شده و حسرت یک بغل بابا را دارند؟؟؟ بی شک آن هنگام که این بی حرمتی‌ ها را بر زبان میراندی، واژه ها نیز به حرمت شهدا متوقف بودند.

مراقب نفس و غرورت باش!
رام شو ، خام مباش.
البته اگر از نفس و غرور چیزی میدانی، که نمیدانی!!! میخواهی نپریده جلد شوی؟؟؟ بی پرو بالت میکند، این رقت قلبت که این گونه بی مهابا سخن میرانی. کلام سنگین تو در بند میماند، به حرمت سبکبالانی که مثال پرندگان عاشق در بند نماندند و به پرواز در آمدند. کلامت برخاک مینشیند. ابله مراقب باش!
حواست هست!!!!؟؟؟؟؟

به کدامین قافله سنگ پرتاب میکنی!!؟؟ به قافله یاران سفر کرده؟؟؟ هنوز که هنوز است، حمید باکری از عملیات فاتحانه خیبر برنگشته! خبر داری! (نه نداری!!) که شهید علیرضا امیری آن دلیرمرد خطه غرب آن ستوده مبارز تپه حر هنوز برنگشته…؟ از ابراهیم هادی خبر داری..! بعد از‌ اینکه یارانش را از کانال کمیل به عقب باز گرداند دیگر کسی او را ندید..! از جوانانی که خوراک کوسه های اروند شدند خبر داری….؟

هنوز وصیت نامه شهدا خشک نشده و هنوز که هنوز است، شهدا بند پوتینهایشان را باز نکرده اند و منتظر منتقم خون حسین(ع) هستند تا دوباره در رکابش شهید شوند. هنوزمادرانی در انتظارجگر گوشه هایشان هستند. پس چرا بین دوراهی مانده ای ؟آن هم دوراهی بین پول و جان…

شهدا؟ مشتاقن دستت را بگیرند تا ناخالصی های نفس تو را نیز پاک کنند آیا داستان شفاعت شهدا را میدانی؟؟؟ نه نمیدانی که اگر میدانستی هتک حرمت نمیکردی!!! ابله

هنوز هم درب شهادت باز است. این گوی و این‌ میدان جان ناقابلت را ببخش…. البته امیدوارم که لایق باشی و درب را به رویت بگشایند. ولی قطعا گدازاده ها لایق نیستند چون مسیر ثروت و جان دومسیر جداست.

نه اینکه حرفی نباشد، خیلی هم هست. حتی قلم نیز قاصر است از توصیف و وصف فرهنگ ایثار و شهادت. اما دلشکسته ها میدانند غم به استخوان که برسد، میشود سکوت….

اما این را بدان، گام برداشتن در جاده عشق هزینه میخواهد! هزینه هایی که انسان را عاشق و بعد شهیدمیکند…

شهادت گوارای وجود پاک و منزه شهداء بود و بس.🌹

دوباره عشق مگر خیمه جنون زده است
که حجم دشت پر از بوی محمل لیلا است

به بوی سرخ شهیدان به هرزه پویه مکن
نشانشان به دل لاله های این صحرا است

همچنین ببینید

آتشفشان دماوند , انفجار آتشفشان دماوند تهران

انفجار آتشفشان دماوند | آیا انفجار آتشفشان دماوند تهران حقیقت دارد

انفجار آتشفشان دماوند | آیا انفجار آتشفشان دماوند تهران حقیقت دارد ؟ از ساعاتی پیش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *