جمعه , ۲۷ مهر ۱۳۹۷
خانه / فرهنگ و هنر / قسمت آخر خندوانه فصل ۵ پنجم | دانلود کامل قسمت آخر خندوانه فصل ۵
دانلود قسمت آخر فصل پنجم خندوانه , قسمت اخر خندوانه فصل پنجم 5

قسمت آخر خندوانه فصل ۵ پنجم | دانلود کامل قسمت آخر خندوانه فصل ۵

دانلود قسمت آخر خندوانه فصل ۵ پنجم | دانلود کامل قسمت آخر خندوانه فصل ۵

دانلود قسمت آخر خندوانه فصل ۵,دانلود قسمت آخر خندوانه فصل ۵,مهمان قسمت آخر خندوانه فصل پنجم, مهمان قسمت آخر فصل ۵ خندوانه,دانلود کامل قسمت آخر خندوانه فصل ۵,قسمت آخر خندوانه فصل پنجم,دانلود قسمت آخر خندوانه فصل ۵,قسمت آخر خندوانه کامل,قسمت آخر خندوانه فصل ۵ را در مجله اینترنتی ویتروز بخوانید.

قسمت آخر خندوانه فصل ۵

برنامه خندوانه که طرفداران میلیونی و همیشه پیگیر برنامه را همیشه در کنار خود میدید ,  امشب جمعه ۱۶ شهریور ۹۷ آخرین قسمت خندوانه فصل پنجم را خواهند دید , برنامه ای که فصل ۵ آن از تاریخ ۹۷/۰۲/۲۶ تا ۹۷/۰۶/۱۶ به طور منظم و در هفته سه روز چهارشنبه پنجشنبه و جمعه ها روی انتن می رفت و توانسته بود لحظاتی شاد و مفرحی را برای مردن عزیز کشورمان فراهم آورد.

جشن اختتامیه فصل پنجم خندوانه، امشب جمعه ۱۶ شهریور با یک برنامه خیلی خیلی ویژه
.
.
در جشن آخر این فصل خندوانه، بابک جهانبخش و اشکان خطیبی قراره بترکووووونن. کمدین های باحال فینالمون یعنی علی صبوری و ابوطالب حسینی هم دوتا اجرای خیلی خیلی باحال برای شما ترتیب دادن

در فصل پنجم خندوانه , جناب خان بعد از حاشیه ها و جنجال های فراوانی به برنامه اضافه شد و میتوان گفت جای جحناب در برنامه خندوانه حس میشد و اگر او نبود این برنامه نمیتوانست این همه فراگیر و پرطرفدار شود.

خندوانه از تماشاگرانی تشکیل شده که با تست خنده و از میان افراد متقاضی به برنامه وارد شده‌اند و در طول برنامه لبخند به لب دارند و به آن‌ها هیئت داوران خندوانه گفته می‌شود. برنامه با مقدمه رامبد جوان شروع می‌شود و پس از آن او و حضار، ترانه شاد برای برنامه می‌خوانند. بعد، مهمان برنامه را همراه با تشویق به داخل دعوت می‌کنند. در میان مصاحبه، گفت‌وگویی با دوستان و همکاران وی نشان داده می‌شود. در طی برنامه، نیما شعبان‌نژاد و سایر بازیگران به همراه جناب خان نقش آفرینی می‌کنند.

عکس های قسمت آخر خندوانه فصل پنجم ۵

در قسمت آخر خندوانه فصل پنجم قرعه کشی ۵۰۰ میلیونی ۷۸۰ نیز برگزار شد که به عنوان حامی مالی و اسپانسر برنامه خندوانه از شروع فصل در کنار این برنامه بود و توانست کاربران و تراکنش زیادی را روانه اپ و سایت خود کند.

خندوانه در فصل پنجم  به علت برگزاری مسابقه خنداننده شو ۲ مهمانان کمی را مانند فصل های قبلی دعوت کرد ولی به هر حال برای مخاطبان و دوستداران خندوانه دعوت کردن مهمان و کپ و گفت رامبد جوان و جناب خان جذابیتی دوچندان دارد.

خندوانه امشب جمعه ۱۶ شهریور ۹۷ آخرین قسمت فصل پنجم برنامه خندوانه می باشد که این برنامه قبل از شروع محرم و صفر به کار خود خاتمه خواهد داد و احتمالا منتظر ساخت و تولید فصل ششم خندوانه در نوروز  سال ۹۸ یا زودتر خواهیم بود.

لطفا برای دانلود قسمت آخر خندوانه فصل پنجم ۵ بر روی عکس کلیک نمائید.

همچنین ببینید

خندوانه بابک جهانبخش | دانلود برنامه خندوانه با حضور بابک جهانبخش و جناب خان

خندوانه بابک جهانبخش | دانلود قسمت اخر خندوانه فصل پنجم با حضور بابک جهانبخش و جناب خان

خندوانه بابک جهانبخش | دانلود برنامه خندوانه با حضور باباک جهانبخش و جناب خان دانلود …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *