پنجشنبه , ۲ فروردین ۱۳۹۸
خانه / فرهنگ و هنر / مهمان خندوانه امشب چهارشنبه ۱۴ شهریور ۹۷ + مهمان امشب خندوانه
خندوانه , مهمان خندوانه امشب , مهمان امشب خندوانه , فصل پنجم خندوانه , دانلود خندوانه , فصل پنجم خندوانه,خندوانه امشب , قسمت آخر خندوانه فصل 5

مهمان خندوانه امشب چهارشنبه ۱۴ شهریور ۹۷ + مهمان امشب خندوانه

مهمان خندوانه امشب چهارشنبه ۱۴ شهریور ۹۷

مهمان امشب خندوانه , مهمان خندوانه چهارشنبه ۱۴ شهریور ۹۷ , مهمان امشب خندوانه کیست ,مهمان خندوانه امشب جمعه ,مهمان خندوانه امشب چهارشنبه , مهمان خندوانه چهارشنبه ۱۴ شهریور  , مهمان خندوانه امشب چهارشنبه ۱۴ شهریور ۹۷ , خندوانه ۹۷/۵/۱۴ را در مجله ویتروز بخوانید .

مهمان امشب خندوانه چهارشنبه ۱۴ شهریور ۹۷

خندوانه از تماشاگرانی تشکیل شده که با تست خنده و از میان افراد متقاضی به برنامه وارد شده‌اند و در طول برنامه لبخند به لب دارند و به آن‌ها هیئت داوران خندوانه گفته می‌شود. برنامه با مقدمه رامبد جوان شروع می‌شود و پس از آن او و حضار، ترانه شاد برای برنامه می‌خوانند. بعد، مهمان برنامه را همراه با تشویق به داخل دعوت می‌کنند. در میان مصاحبه، گفت‌وگویی با دوستان و همکاران وی نشان داده می‌شود. در طی برنامه، نیما شعبان‌نژاد و سایر بازیگران به همراه جناب خان نقش آفرینی می‌کنند.

خندوانه در فصل پنجم  به علت برگزاری مسابقه خنداننده شو ۲ مهمانان کمی را مانند فصل های قبلی دعوت کرد ولی به هر حال برای مخاطبان و دوستداران خندوانه دعوت کردن مهمان و کپ و گفت رامبد جوان و جناب خان جذابیتی دوچندان دارد.

محمود کلاری از بهترین مدیران فیلمبرداری سینمای ایران مهمان امشب خندوانه است.

خندوانه امشب چهارشنبه جزو آخرین قسمت های فصل پنجم برنامه خندوانه می باشد که این برنامه قبل از شروع محرم و صفر به کار خود خاتمه خواهد داد و باید منتظر ماند و دید که فصل ششم خندوانه تولید خواهد شد یا خیر.

همچنین ببینید

سریال رقص روی شیشه | خلاصه داستان و بازیگران سریال رقص روی شیشه

خلاصه داستان قسمت آخر سریال رقص روی شیشه شبکه نمایش خانگی

دانلود قسمت آخر سریال رقص روی شیشه شبکه نمایش خانگی سریال رقص روی شیشه به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *